Vysvetlivky - prirodne-lieciva BIOVEA Slovakia

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Vysvetlivky

INFORMÁCIE
 

Často kladené otázky.

Ako dlho treba používať prírodné produkty?

Treba si uvedomiť, že v stredoveku sa bylinky a ich extrakty používali na liečenie. V týchto časoch je už veda a výskum tak ďaleko, že sa tieto produkty nahradili liekmi. Prírodné produkty účinkujú pomaly, ale zato bez vedľajších účinkov, pokiaľ dodržiavate odporučené dávkovanie. V prípade akýchkoľvek pochybností sa treba poradiť s vašim ošetrujúcim lekárom. Viac  tu.

Veľmi často ma ľudia žiadajú o bližšie informácie ohľadne ACAI a tak som sa rozhodol , že vám napíšem informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní.

Často čítam o ACAI, že je to všeliek proti rakovine. Toto sa podarilo len v laboratórnych podmienkach. Pri živom organizme je to ovela zložitejšie. Veľa nezmyslov, ako je napísané na niektorých internetových  stránkach ma priam zaráža.
ACAI je zatiaľ druhý najsilnejší antioxidant  na svete.  Brazílsky výrobca udáva najúčinnejšiu koncentráciu prášku 4:1 v dávke 1000mg na deň!!!
Táto dávka postačuje na bežné používanie.
V prípade že vám nevedia lekári zistiť čo vám je, a vy ste stále unavený, je vhodnejšie použiť ten najsilnejší antioxidant na svete a to je MAQUI...

Preto pri voľbe dodávateľa som starostlivo vyberal výrobcu. Mojou voľbu vyhrala farmaceutická firma, ktorá má viac ako 2 000 000 odberateľov a je to veľký farmaceutický výrobca. Na svete je totiž viac ako 5 000 000 výrobcov ACAI. Pri mojich skúsenostiach v potravinárskom priemysle, kde sme odoberali koncentráty priamo z Brazílie som pochopil, že len veľká firma si môže dovoliť odoberať tú najvyššiu kvalitu.
BIOVEA vo svojich laboratóriách kontroluje každú dovezenú šaržu na kvalitu. V Brazílii existuje veľa tzv. garážových firiem, ktoré zozbierajú ACAI, rozomelú a usušia na slnku. Tu vzniká bezcenná sušina, ktorá sa plní do kapsúl vo vyšších dávkach.

Naše odporúčanie je jednoduché - kupujte certifikovanú kvalitu v UVZ SR.


Brazílska vláda uznala ako jedinú 100% koncentráciu v pomere 4:1. To znamená že na 1kg sušiny potrebujete 4kg dužiny. Koncentrácie, ktoré som porovnal na internete boli 10:1 a 4:1. VO ceny zodpovedali kvalite 10:1 - 4:1 v cene od 40 - 400$/ kg. Čo to znamená ? Na výrobu 1kg prášku potrebujete 10 kg dužiny alebo 4 kg dužiny. A ak by ste chceli rátať ďalej 100g čerstvej ACAI predstavuje 7g dužiny čo je 1g sušiny. 100g čerstvého ACAI má ORAC 5500 bodov.
ale 100 gramov lyofilizovanej Earthfruits Acai prášok má úžasnú ORAC skóre cez 70.000! Tento prášok sa potom plní do kapsulý. Preto je dôležité kupovať produkty od tých najväčších výrobcov.
ACAI
po zbere musí byť spracovaná do 24 hod., lebo potom nastáva prudký rozklad produktu a stáva sa bezcenným.  


Verím veľkým výrobcom, ktorí si kontrolujú dovezený produkt vo svojich laboratóriách. A stránky, na ktorých nie je uvedená kontaktná adresa a ohovárajú všetkých iných predajcov lebo oni sú najlepší, ma vôbec nezaujímajú.

Ako to súvisí s rakovinou ?
Zlou životosprávou dochádza v našom tele k zhoršeniu metabolizmu ( npr. nadváha )... Môžeme  cítiť malátnosť , únavu ... a lekár nám nevie zisti čo nám je. Môže to byť prebytok toxínov v našom tele. To môže byť príčinou vzniku rôznych chorôb, ako je aj rakovina a iné choroby.   Preto je veľmi dôležité, detoxikovať naše telo. Detoxikáciou tela sa zbavíme škodlivín a zlepšíme svoj zdravotný stav.  

Ako schudnúť s ACAI ?
Kto si myslí, že dám si tobolku ACAI a schudnem je veľký nezmysel. Ako som už uviedol, ACAI štartuje metabolizmus v našom tele, ale je to len doplnok stravy. Je potrebné si vybrať diétu na schudnutie, ktorú podporíme výživovým doplnkom. Teda je potrebné sa zdravo stravovať, jesť nízkotučné potraviny a cvičiť. Potom sa výsledok dostaví. Treba sa len donútiť vydržať!!!

Prečo sa sám starám o svoje zdravie ?
Je to dané našim zdravotníctvom.  Na to že som mal rozdrvenú platničku a bral som lieky od bolesti , naši lekári prišli až po 5. rokoch. Za ten čas som si zničil liekmi pečeň. Pri bolesti zubov ( zápal okostnice ), mi najprv zubár vytrhol dobrý zub, aby zistil že ten boľavý je vedľa. Predpísané lieky od zubára mi zničili žalúdok a poškodili pankreas. 2,5 roka trvalo môjmu očnému lekárovi, kým mi zistil šedý zákal na oboch očiach. 3x som prekonal pneumotorax.

Po týchto skúsenostiach som si uvedomil že sa musím starať o zdravie sám. Skúšam každý produkt , ktorí je ma mojej stránke a aj jeho účinky, ktoré porovnávam stým čo o prípravku píše výrobca.

Naše odporúčanie pre vás:
Z produktov si vyberte ten doplnok,  ktorý rieši  váš problém  a ja verím že daný produkt vám pomôže tak, ako to spravil v mojej rodine. Manželka, ktorá chodila po doktoroch pol roka s bolesťami bedrových kĺbov, únavou a bolesťami nôh, prešla všetkými dostupnými vyšetreniami včetne tomografu, a aj tak  jej nič nezistili.  Po 2 mesačnej dávke MAQUI sa bolesti stratili, prešla únava a mala taký krvný obraz, aký dovtedy ešte vo svojom živote nemala.
Výživové doplnky sa stali našou každodennou potravou.

Štúdia Juice zmes - zistené z Internetu - čistá pomletá ACAI šťava sa jednoducho nedá piť bez sirupu pre jej protivnú chuť!!! Preto nik nepije čistú 100% šťavu.
Rôzne štúdie a vykonané analýzy, ktoré porovnávajú antioxidačnú schopnosť zmesou Acai šťavy na čisté ovocné šťavy alebo ovocné vlákniny. Zmesi Acai šťavy obsahujú utajované percento Acai.
Keď tri komerčne dostupné zmesi šťavy
ktoré obsahujú nešpecifikované percenta Acai šťavy, boli porovnávané na antioxidačnú kapacitu proti červenému vínu a čaju. Šest druhov ako čisté ovocné šťavy porovnali so šťavou z granátového jablka . Bola zistená priemerná antioxidačná kapacita, ktorá ich zaradila nižšie ako šťavy z granátového jablka, zhodné s hroznovou šťavou, čučoriedkovou šťavou a červené víno. Priemer je
zhruba rovnaký ako u čiernej čerešne alebo brusnicovej šťavy, a bol vyšší než pomarančový džús, jablkový džús a čaj.


Čo sú antioxidanty?

Antioxidant, je chemická zlúčenina, ktorá je viazaná na voľné radikály, a vytvárať bezpečné a vyvážené bunky. Anti-oxidanty sa nachádzajú v ovocí a zelenine ale aj v káve a víne. Nezabudnite že naši rodičia hovorili, ako treba jesť ovocie a zeleninu každý deň? No, mali pravdu! Ak chcete pomôcť svojmu telu ako prevencia pred chorobami, musíte jesť dostatok potravín s antioxidačými účinkami. Odporúčaná denná dávka antioxidačných potravín by mala pridať až 5 000 ORAC jednotiek. V skutočnosti 80% populácie spotrebováva menej ako 1000 ORAC jednotiek denne. Zapamätajte si čo sa hovorí "jedzte 5 druhov ovocia a zeleniny denne" a budete mať svoje "potrebné vitamíny". Pravdou je, že s týmito porciami, dostanete obsah ORAC jednotiek asi 1750. Pre náš zdravý život by sme mali vyrovnať hladinu vytvorených toxínov s prísunom adekvátneho množstva antioxidantov.

Prfeto je potrebné použiť silné antioxidanty ako sú ACAI a MAQUI.Ako sa meria ORAC?
Rôzne techniky pre meranie ORAC skóre - neupravený text.
Preferovanou metódou (a ktorý sa používa vo USDA vo svojej štúdii) je "analytická metóda vyvinutá Pred et al [ktoré je] Referenčná metóda pre hodnotenie analytických metód z iných publikovaných zdrojov. Táto metóda používa fluoresceínu ako fluorescenčné sondy a testy hydrofilné aj lipofilný antioxidanty. "

Existuje však ďalšie dve metódy merania antioxidačné o meraní antioxidačnú kapacitu (AC), ale zdajú sa byť menej. Jedným z nich je oxid železitý ion znižuje antioxidačné elektriny (Frapa) a trolox rovnocennosti antioxidačnú kapacitu ods TEAC) testy. Tieto testy sú založené na rôznych mechanizmov, pomocou rôznych radikálnych alebo oxidačné činidlo zdroje, a preto vytvárajú rôzne hodnoty a nemožno ich priamo porovnávať s ORAC testu. Test ORAC je v súčasnej dobe považovaný za preferovaný spôsob, ako sa zdá, že sa týka viac in-vivo mechanizmov boja proti stopové prvky. Tam sú vlastne štyri hlavné ORAC hodnoty pre každý z potravinárskej položky:

hydrofilné-ORAC (H-ORAC)
lipofilný-ORAC (L-ORAC)
Celková-ORAC
a celkové fenoly (TP)


Celkom-ORAC je vo väčšine prípadov súčet H-Or
ac a L-ORAC, keď boli k dispozícii. H-ORAC, L-ORAC a celkové-ORAC sú obvykle hlásené umol ekvivalentov Trolox na 100 gramov umolTE/100 g), zatiaľ čo TP je uvedený v mg Kyselina galová ekvivalentov na 100 gramov mgGAE/100 g). Prečítajte si správu USDA pre všetky vyššie uvedené informácie a odkazy. Tiež odporúčam, aby ste navštívili webové stránky Brunswick laboratória a nezávislom laboratóriu, jeden vodca v ORAC merania.
A čo na záver ? Pri pravidelnom užívaní nám už stačí polovica dennej dávky.

Verím že vám tieto informácie pomôžu
                                                                                            Prajem Vám veľa zdravia.


 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky