VITAMIN K2 - prirodne-lieciva BIOVEA Slovakia

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

VITAMIN K2

Produkty
 

VITAMIN K2 100 mcg 30 kapsúl            

Vitamin K2. BIOVEA Vitamín K2: Podpora pre zdravie kostí a krvný obeh. K2 pomáha rozpustiť vápnik v cievach a preniesť ho do kostí. Najlepšie riešenie pre starších ľudí, ktorým začinajú rednúť kosti a upchávajú sa im cievy.
Posielame poštou I. triedou na dobierku.

Nato ako jedlo
 
3223 / Vitamín K2 30 kapsúl

3223 / Vitamín K2 30 kapsúl

Vitamín K2: Podpora pre zdravie kostí

• Zásadný význam pre zdravie a obnovu kostí
• Podpora krvného obehu
• Vyrobené z natto - skvasené Sójové bôby

19.50 € Vložiť
Skladom
 
Nato jedlo
Vitamín K2: Podpora pre zdravie kostí

  • Zásadný význam pre zdravie a obnovu kostí 
  • Podpora krvného obehu 
  • Vyrobené z natto - skvasené Sójové bôby 
 
 

Vitamín K2 - Podpora pre zdravie kostí

Málo známe japonské sójové jedlo môže byť  jedno z najviac výživných potravín na Zemi. Medzi mnohé jeho vlastnosti je, že je jedno z najlepších zdrojov vitamínu K2, ktorý podporuje kosti a zdravý krvný obeh. Natto je fermentované sójové jedlo, ktoré bolo jedlom po stáročia v Japonsku. Jeho intenzívna vôňa a mazľavá konzistencia sa nepáči mnohým ľuďom zo západu, ale máte jesť misku natto, aby ste získali svoje nutričné ​​bohatstvo. Baktérie, ktoré sa fermentujú v natto,  Bacillus subtilis, je jedným z najsilnejších zdrojov silnej formy vitamínu K, nazvanej K2, odkedy bol objavený. Vitamín K2 je preplňovaná forma vitamínu K. Prečo preplňovaná? Má to všetky výhody vitamínu K, ale zostáva dlhšie v krvnom obehu a je aktívna k väčšiemu počtu orgánov a tkanív. BIOVEA® je Vitamín K2 je zásadný pre silné kosti a jasne aj obehový systém.

Prevrat vo vellness s vitamínom K2

Vitamín K-1, tiež známy ako fylochinon, sa nachádza v rastlinách. Vitamín K2, nazvaný manaquinone (MK) sa nachádza u zvierat alebo v baktériách. Vitamín K2 z BIOVEA® je vyrobené z natto baktérie, ktoré obsahuje vysoko účinný vitamín K2. V porovnaní s vitamínom K-1, K2 má porovnateľné výhody, ale má vyššiu koncentráciu obehu vo viacerých rôznych oblastiach tela. Jednoducho povedané, funguje ťažšie a zostane v práci dlhšie, v ďalších častiach tela, ako K-1

Zdravý krvný obeh, zdravé kosti

Vitamín K je nevyhnutný pre zdravú tvorbu kostí a ich regeneráciu; tým že sa podieľa na syntéze osteokalcínu, proteín v kostnom tkanive, na ktorom vápnik kryštalizuje. Vitamín K pomáha budovať kosti, ale tiež inhibuje vápenatenie ciev. Táto funkcia "transport vápnik ", s ktorou odstraňuje vápenaté usadeniny z ciev, kde nie sú potrebné, a pracujúce v spojení s vitamínom D zvyšuje usadeniny vápnika v kostiach, kde je najviac potrebný vápnik. Vitamín K tiež hrá dôležitú úlohu v črevách, pomáha premeniť glukózu na glykogén pre skladovanie v pečeni.


 Máme za sebou sedem ročnú úspešnú spoluprácu s firmou BIOVEA.UK. Na našu firmu sa môžete spoľahnúť s dodávkami a informáciami na našich stránkach. Texty sú preklady originálov zo stránok materskej firmy, ktoré nepreháňajú vlastnosti daného produktu. Odporúčame Vám vyberať si produkt podľa uvedených vlastností.


Kedy užívať vitamíny K2
Pre zdravé kosti, srdce a prevenciu rakoviny je zásadne dôležitý vitamín K2, ktorého máme v strave nedostatok a o ktorom lekári takmer nič nevedia. Príjem vitamínu K2 je tiež nevyhnutné zabezpečiť pri užívaní doplnkov vápnika a vitamínu D.

 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Zloženie:

Denná dávka: 1 kapsula
Porcií v balení: 30
Množstvo na jednu porciu: • Vitamín K2 (ako menachinón) 100 mcg • lucerny (Medicago sativa) 300 mg
Ostatné zložky: Rastlinné (puzdro), ryžová múka, MCC, askorbylpalmitátu a oxid kremičitý.

Dávkovanie:
Vezmite jednu (1) kapsulu denne s jedlom.

Upozornenie: Pred konzumáciou sa poraďte so svojim lekárom, ak v súčasnej dobe užívate nejaké antikoagulačné lieky (ako je warfarín, kumarín, heparín), alebo ak ste tehotná / dojčiaca. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento produkt, ak je bezpečnostný uzáver na fľaši je rozbitý. Nejedzte po záruke, ktorá je na fľaši. Vitamín nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte dennú dávku.
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Produkt
K produktu sa vyjadrujú pri telefonických objednávkach. 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky