SAW PALMETTO extrakt - prirodne-lieciva BIOVEA Slovakia

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

SAW PALMETTO extrakt

Produkty
 

Čo je Saw Palmetto extrakt

Saw palmetto je zdravá prostata. Saw Palmetto bojuje proti infekciám v močových cestách. Saw palmetto zabraňuje vypadávaniu vlasov u mužov a žien.
Saw Palmetto bol široko používaný v Európe a Kanade po celé roky, a  nedávno aj v Spojených štátoch.Saw Palmetto je tiež známy ako Serenoa repens, Serenoa serrulata, a Sabal. Plody Saw Palmetto sú vysoko obohatené s mastnými kyselinami a fytosteroly. Výťažky z ovocia sú predmetom intenzívneho výskumu pre liečbu infekcií močových ciest. Tento extrakt je tiež bežne používaný pre iné zdravotné problémy. Saw Palmetto pokrýva lesy v Southern Highlands County,Florida, Spojené štáty.
Jeden z vynikajúcich
výživových doplnkov pre obe pohlavia. Saw palmetto je zdravá prostata a zabraňuje vypadávaniu vlasov.

Doporučujeme užívanie extraktu Saw Palmetto po dobu 12 týždňov.
Pre rast vlasov u žien a mužov min. dobu 2 mesiace, kde sa začnú prejavovať prvé výsledk
y.

Posielame poštou I. triedou na dobierku.

vypadavanie vloasov
Náhradný produkt
5
 

264 / SAW PALMETTO 240 kapsúl 160 mg

SAW PALMETTO 160mg 240 Kapsúl (serenoa repens )
POPIS :
Saw Palmetto: Zdravie prostaty a močových ciest.
• Pomáha podporovať zdravú funkciu prostaty
• Pomáha zlepšiť silu tela
• Je prospešné pre obe pohlavia pri podpore zdravej
hormonálnej rovnováhy
• Pomáha podporovať zdravý imunitný systém
• Pomáha zvýšiť libido
• Zabraňuje vypadávaniu vlasov u mužov a žien

Dostupné množstevné zľavy Dostupné množstevné zľavy
35.90 € Vložiť
skladom
 
 
Saw Palmetto (bobule)  320 mg 120 kapsúl koncentrát na 85-95% mastné kyseliny a steroly. Výrobok má certifikát SR.

SAW PALMETTO 160mg 60 (240) Kapsúl
(serenoa repens )

 V schvaľovacom procese...
   Saw Palmetto:
   Zdravie prostaty a močových ciest (BHP) 

      - nenádorové zväčšenie prostaty
   
 Pomáha podporovať zdravú funkciu prostaty
   
 Pomáha zlepšiť silu tela
   
 Je
 prospešné pre obe pohlavia pri podpore
     zdravej hormonálnej rovnováhy
   
 
Pomáha podporovať zdravý imunitný systém
   
 
Pomáha zvýšiť libido (je afrodiziakum )
   
Zabraňuje vypadávaniu vlasov u mužov a žien

 
 
 
 

Saw Palmetto

Palma Saw Palmetto je vejárovej sústavy (Arecaceae kmeň Corypheae) s listami s holými stopkami zakončené zaguľateným vejárom asi 20 listov. Stopka má jemné, ostré zuby a ostne, ktoré charakterizujú  tento druh svojim bežným názvom. Listy sú svetlo zelené vo vnútrozemí, a striebristo-biele v pobrežných oblastiach. Listy sú 1-2 m na dĺžku, vejáre 50-100 cm dlhé. Listy sú podobné palmám rodu Sabal. Kvety sú žlto-biele, asi 5 mm v priemere, tvorené v hustých strapcoch až 60 cm dlhé. Ovocie je veľké načervenavé až čierna kôstkovica a je dôležitým zdrojom potravy pre divokú zver a historicky pre človeka. Použitou časťou rastliny sú bobule, a aktívne zložky sú voľné mastné kyseliny a steroly, ktoré sú štandardizované na 85-95%.


Čo robí Saw Palmetto?


Tu je veľa výskumu a dokumentácie, ktorý podporuje výhody Saw Palmetto pre  prostatu a močové ústrojenstvo. Takmer 50% mužov nad 50 rokov má nábeh ku benígnej hyperplázie prostaty (BPH), zväčšenie prostaty. Jedn zo siedmich chlapov nad tento vek je diagnostikovaný s rakovinou prostaty.  Saw Palmetto môže byť rovnako účinná v liečbe BPH v predpisovaní liekov. Klinické štúdie vykonané vo Francúzsku uvádzali, že počet prípadov, keď muži chodia močiť v noci klesla o 45%, a prietok moču vzrástol o 50%. V inej štúdii bolo  1300 mužov, ktorí trpia zväčšením prostaty.

Užívaním extraktu Saw Palmetto po dobu 12 týždňov, účastníci vzali na vedomie nasledujúce:
• Menej nočného močenia
• Zvýšenie prietoku moču a objemu

Okrem analýzy v klinických štúdiách Saw Palmetto publikoval Journal of American Medical Association (JAMA) zistil, že vzhľadom k tomu mužov užívajúcich  Saw Palmetto sa dvojnásobne  zlepšili  príznaky, ako s placebom.


Kto potrebuje Saw Palmetto?

Saw Palmetto sa používa predovšetkým na liečbu stavov spojených s BHP (nenádorové zväčšenie prostaty).. Niekoľko faktorov je uznávaných ako hrajú významnú úlohu vo vývoji BPH. Po prvé, funkcia semenníkov a kritická úroveň androgénov sú zásadné pre vývoj BPH.Sekundárne, zmena metabolizmu prostaty androgénna situácia, ktorá dáva prednosť hromadeniu dihydrotestosterónu (DHT) a tretí, zvýšenie podielu plazmy estrogénov na androgény.
 
U Saw Palmetto sa predpokladá, že inhibujú činnosť testosterónu na prostatu, ktorý spôsobuje zväčšenie prostaty, ktorá zasahuje do prietoku moču. Saw Palmetto bylina pomáha zlepšiť prietok moču a znižuje frekvenciu a naliehavosť močenia u mužov s BHP.
 Saw Palmetto extrakt z byliny bol uvedený na trh, ako afrodiziakum pre mužov i ženy, podporuje budovanie svalov a pomáha budovať svalové tkanivo. Saw Palmetto sa skladá z mastných kyselín. Saw Palmetto obsahuje množstvo mastných kyselín, vrátane kyseliny laurovej, kyseliny olejovej, kyseliny myristovej a palmitovej kyseliny, fytosteroly (rastlinné steroly), a polysacharidy.

Saw Palmetto sa používa aj na liečbu zápalov močového mechúra, chronická bronchitída, mimo iné podmienky. Mastné  kyseliny v Saw Palmetto pomyselne majú inhibičné účinky testosterónu na prostatu.
Saw Palmetto tiež zabraňuje testosterónu z konverzie na dihydrotestosterón (DHT), ktorý spôsobuje množenie buniek prostaty a tiež vedie k mužskej plešivosti.
Saw Palmetto bylina zabraňuje väzbe DHT na androgénne receptory, a tak hrá kľúčovú úlohu pri prevencii a liečbe zväčšenia prostaty, a tiež vypadávaniu vlasov!!!

 Máme za sebou sedem ročnú úspešnú spoluprácu s firmou BIOVEA.UK. Na našu firmu sa môžete spoľahnúť s dodávkami a informáciami na našich stránkach. Texty sú preklady originálov zo stránok materskej firmy, ktoré nepreháňajú vlastnosti daného produktu. Odporúčame Vám vyberať si produkt podľa uvedených vlastností.

Zdroj MEDICAL - Internet
Na čo sa používa ? 
Saw Palmetto sa používa najmä pri močových príznakov spojených so zväčšenou prostatou žľazy (nazývané aj benígnej hyperplázie prostaty , alebo BPH ).
Saw Palmetto sa používa aj pri iných stavoch, vrátane chronickej panvovej bolesti , poruchy  močového mechúra, znížený sexuálny apetít , vypadávanie vlasov  a na hormonálnu nerovnováhu.
 
Denná dávka 320mg  extraktu denne užitá naraz alebo rozdelená na polovicu sa podľa viacerých štúdií preukázala ako dostatočná pri liečbe zväčšenej prostaty ako aj znižovania aktivity 5-alfa-reduktázy počas liečby vypadávania vlasov. Zbytočne nepreháňajte dennú dávku, ktorá môže spôsobiť žalúdočnú nevoľnosť.

Varovanie:
Ak máte na hormónoch závislé choroby, problémy s prostatou, alebo u tehotných alebo dojčiacich žien, poraďte sa u praktického lekára pred použitím Saw Palmetto !!!


 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Zloženie:
Veľkosť porcie: 1 želatínová kapsula
Balenie : 60 alebo 240 kapsúl
Zloženie kapsuly : Saw Palmetto (bobule)
160 mg 85-95% mastné kyseliny a steroly 136mg-152mg
Ostatné zložky: olivový olej, želatína, glycerín, voda.
Alergén Informácie: Neobsahuje mlieko, vajcia, ryby, 

kôrovce, strom orech, pšenica, sója, umelé farbivá, 

príchute alebo konzervačné látky. 

Vegan produkt.

Dávkovanie:
Vezmite jednu (1) gelovú capsulu 2x denne pri jedle.

Upozornenie:
Ak ste tehotná alebo dojčiaca, poradiť sa s lekárom pred 

použitím tohto produktu. Uchovávajte produkt mimo 

dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom 

mieste. Nepoužívajte tento produkt, ak bezpečnostný 

uzáver na fľaši je poškodený. Výživový doplnok nemôžete 

považovať ako náhradu pestrej stravy.

 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Jano
Tento prípravok úžívam pravidelne. Plešina sa mi pomaly stráca. Vynikajúci produkt, ktorý odporúčam chlapom aj ženám. Nezabudnite, že je to okrem inéh
o aj afrodiziakum!

 
 
Milan
Skúsil som aj 1000mg ale nebol v tom žiadny rozdiel. Mám 70r. a prúd je dobrý. Tých 320mg úlne stačí. To mi potvrdil aj môj doktor.
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky