Resveratrol 250mg 60 tabliet BIOVEA - prirodne-lieciva BIOVEA Slovakia

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Resveratrol 250mg 60 tabliet BIOVEA

Produkty
 

RESVERATROL 250mg

Najúčinnejšia a najlepšie skúmaná rastlinná živina pre udržanie a ochranu zdravia. Resveratrol podporuje zdravie hrubého čreva,  DNA, pečeň, prostata, znižuje hladinu LDL a zlepšuje hojenie kožných rán. Nachádza sa v hrozne a víne, Resveratrol je prirodzene sa vyskytujúci antioxidant, ktorý obsahuje počet zdravotných výhod, ako sú antivírusové, neuroprotektívne, anti-strárnutie, protizápalové a život predlžujúce účinky.  
Posielame poštou I. triedou na dobierku.

hrozno
 
1967 / RESVERATROL 250mg 60 tab.

1967 / RESVERATROL 250mg 60 tab.

Resveratrol : Najúčinnejšia a najlepšie skúmaná rastlinná živina pre udržanie a ochranu zdravia
RESVERATROL 250mg 60 tab
• Podporuje zdravie hrubého čreva
• Ako všetky prírodné silné antioxidanty, ktoré chránia DNA
• Obnovuje úroveň glutatiónu (nášho najdôležitejšieho antioxidantu),
• Zvyšuje hladinu chinon reduktázy (pečeň používa tento enzým na detoxikovanie karcinogénov)
• Podporuje zdravie prostaty
• Funguje ako prospešný fytoestrogén
• Je dokázané, že znižuje hladinu LDL (zlý cholesterol) oxidáciu
• Zlepšuje hojenie kožných rán

35.50 € Vložiť
 
 
resveratrol_1

RESVERATROL 250mg 60 tabliet

  • Podporuje zdravie hrubého čreva 
  • Ako všetky prírodné silné antioxidanty, ktoré chránia DNA 
  • Obnovuje úroveň glutatiónu  (nášho najdôležitejšieho antioxidantu), 
  • Zvyšuje hladinu chinon reduktázy (pečeň používa tento enzým na detoxikovanie karcinogénov) 
  • Podporuje zdravie prostaty 
  • Funguje ako prospešný fytoestrogén 
  • Je dokázané, že znižuje hladinu LDL (zlý cholesterol) oxidáciu 
  • Zlepšuje hojenie kožných rán   

 
 

Čo je Resveratrol?  

Nachádza sa v hrozne a víne, Resveratrol je prirodzene sa vyskytujúci antioxidant, ktorý obsahuje počet zdravotných výhod, ako sú antivírusové, neuroprotektívne, anti-aging, protizápalové a život predlžujúce účinky.  
Resveratrol je ochranná látka produkovaná z červeného hrozna a niektorých ďalších rastlín ako obrana proti parazitom. Kým červené víno ​​predtým obsahoval 8 až 10 mg resveratrolu na liter, dnes je bohužiaľ takmer žiadny resveratrol v červenom víne, vzhľadom k širokému používaniu pesticídov. Nám sa však podarilo nájsť zdroj farmaceutického resveratrolu, ktorý sme extrahovali priamo z červeného hrozna, ten si zachováva prirodzenú rovnováhu všetkých jeho účinných látok: polyfenolov, flavonoidov, anthokyanidiny a oligoproanthocyanidins (OPC). , To je potom obohatený o resveratrol extrahovaný z rastlín Polygonum suspidatum (Krídlatka japonská)
 
Prečo by ste mali vziať Resveratrol

 Resveratrol je geniálne riešenie vekom pribúdajúcich, zdravotných problémov súvisiacich s:  
Zdravie srdca:  Svetová zdravotnícka organizácia ukazujú, že resveratrol bezmocne znižuje kardiovaskulárne riziko o 40 %! Resveratrol je účinnejší ako vitamín E je ochrana proti širšiemu spektru voľných radikálov, aby sa zabránilo oxidácii lipoproteínov s nízkou hustotou (LDL). Inhibuje agregáciu krvných doštičiek tým, že blokuje pôsobenie trombínu a niekoľko ďalších faktorov agregácie. To podporuje tvorbu oxidu dusnatého, ktorý uvoľňuje a rozťahuje tepny. Znižuje hladinu triglyceridov a cholesterolu, ako aj vnútorné hypertenzné činidlá endotelín-1
Zdravie mozgu: Predbežné štúdie ukazujú, že resveratrol podávaný iba, a v kombinácii s ďalšími antioxidantmi, chránia mozog pred oxidačným stresom. Je známe, že oxidačný stres hrá hlavnú úlohu vo väčšine neurodegeneratívnych ochorení.
Zápal: V poslednej dobe čínské štúdie ukázali, že pri injekcii ihneď po poranení, je resveratrol rovnako účinný ako lieky, prednizón na ochranu proti zápalu miechy, ale aj ďalšou výhodou, antioxidačnej ochrany. Štúdie u potkanov vopred doplnené o resveratrol po dobu 21 dní ukázali zlepšenie prognózy a zníženie trvalých následkov mŕtvice.
Dlhovekosť: Podľa štúdie, ktorú robili na Harvard Medical School, Resveratrol aktivuje gén dlhovekosti v niektorých kmeňov kvasiniek a predlžuje dĺžku života o 70%! Funguje to rovnako ako obmedzenie kalórií (jediný vedecky osvedčený spôsob, ako zvýšiť dlhovekosť) aktiváciou SIR gény. Výskum k dnešnému dňu bol obmedzený na kvasinky, muchy a hlíst, ale stojí za to poznamenať, že ľudia tiež majú tieto gény.


 Máme za sebou sedem ročnú úspešnú spoluprácu s firmou BIOVEA.UK. Na našu firmu sa môžete spoľahnúť s dodávkami a informáciami na našich stránkach. Texty sú preklady originálov zo stránok materskej firmy, ktoré nepreháňajú vlastnosti daného produktu. Odporúčame Vám vyberať si produkt podľa uvedených vlastností.


 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Zloženie:

Denná dávka:  1 tableta porcií v balení:  60
Obsah tablety: • Trans-Resveratrol 250 mg (od Polygonum suspidatum extrakt koreňa)
Ostatné zložky:  Fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, oxid kremičitý, magnéziumstearát, sodná soľ kroskarmelózy, zeleninový povlak. 
Čistá hmotnosť:  73,02 g
Vegan Produkt

Dávkovanie:
Užívajte jednu (1) tabletu dvakrát denne. 

Upozornenie: 
Ak ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s ošetrujúcim lekárom pred použitím tohto produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento produkt, ak je bezpečnostný uzáver na fľaši je rozbitý.
 
Resveratlol sa vyrába z šupiek zo vylisovaného hrozna.
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Produkt
K produktu sa vyjadrujú pri telefonických objednávkach. 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky