BIOVEA Progesteon krém 70 g - prirodne-lieciva BIOVEA Slovakia

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

BIOVEA Progesteon krém 70 g

Produkty
 

Progesterón krém  BIOVEA 70g mikronizovaný           

BIOVEA Progesterón krém 70 g 59 ml. Progesterón krém - Prírodné riešenie - menopauza. Je stavebným kameňom najdôležitejších hormónov vášho tela.

Posielame poštou I. triedou na dobierku.

Progesterón BIOVEA
 
1673 / PROGESTERONE BIOVEA 2oz. 70g

1673 / PROGESTERONE BIOVEA 2oz. 70g

PROGESTERON NOW 85g. Prírodný progesterón krém obsahuje prírodný bio-identický progesterón USP, ktorý je pripravený tak, aby poskytol úľavu od príznakov menopauzy.

Dostupné množstevné zľavy Dostupné množstevné zľavy
34.00 € Vložiť
30.7
 
Progesterón pri menopauze
Progesterón krém:  Prírodné riešenie Menopauzy

  • Vyrobené s prírodným progesterónom 
  • Je stavebným kameňom najdôležitejších hormónov vášho tela
  • Pomáha znižovať či eliminovať návaly horúčavy spojené s menopauzou 
  • Znižuje zmeny vo vzore krvácania 
  • Pomáha redukovať príznaky typu PMS
  • Normalizuje menštruačné cykly 
  • Pomáha zmierniť, alebo úplne eliminovať výkyvy nálady 
  • Zvyšuje pocit pohody 
  • Pomáha chrániť proti rakovine prsníka, cystickú fibrózu pŕs, a osteoporózu
 
 

Progesterone NOW 85g

Prírodný progesterón krém obsahuje prírodný bio-identický progesterón USP, ktorý je pripravený tak, aby poskytol úľavu od príznakov menopauzy, pre milióny žien je to bezpečná a zdravá alternatíva. Progesterón môže riadiť a kontrolovať produkciu iných hormónov, ako je napríklad estrogén. Najvýznamnejšie je vedieť, že veľké množstvo estrogénu, môže vyvolať rad metabolických porúch a telo je prirodzený spôsob, ako vyvážiť estrogén s progesterónom. Progesterón krém pomáha dosiahnuť prirodzenú rovnováhu.
 
Aké sú dôsledky nízkej hladiny progesterónu?
 
Nevieme ako veľa sú známe účinky nízkej hladiny progesterónu a ako nízkej hladiny estrogénu. Avšak, nízka hladina progesterónu v dôsledku anovulácie menštruačného cyklu, ak nie je produkovaný vaječníkmi žiadny progesterón, môže mať za následok hormonálnu nerovnováhu. Príliš veľa estrogénu vo vzťahu k progesterónu. To môže viesť k:

• Nepravidelným menštruačným cyklom
• Veľkému menštruačnému krvácaniu
• Endometrióza a maternicové myómy
• Riadenie pŕs
• Podráždenosť a nálada
 
Prečo by ste mali používať progesterónu krém?
 
 Počas druhej polovice každého mesačného cyklu, od ovulácie do menštruácie, progesterón je určený ako dominantný hormón. Nie všetky ženy produkujú dostatočné množstvo progesterónu v druhej polovici svojho cyklu. Pred menopauzou, ako funkcia vaječníkov ubúda, často sa vyskytujú cykly, kde žena nemá ovuláciu (známy ako anovulačný cyklus). Toto obdobie, ktoré vedie k menopauze je označované ako perimenopausa. Anovuláciou cyklu, ktoré začínajú v perimenopauze môže viesť k hormonálnym zmenám, ktoré môžu mať za následok návaly tepla, zmeny v štruktúre krvácania, príznaky typu PMS rovnako ako mnoho ďalších príznakov menopauzy. Kým hladina progesterónu padá a blíži sa k nule kvôli anovulácii cyklov pri menopauze, hladina estrogénov môže odmietnuť len asi 40 až 60% z pred menopauzovou úrovňou. Progesterón má rad dôležitých rolí vzhľadom k menopauze. Je prirodzený pre vyvažovanie na estrogén, rovnako ako nevyhnutný pre optimálne využitie estrogénu. Výskum v priebehu rokov tiež odhalil ďalšie životne dôležité úlohy progesterónu na srdce, cievy, nervy a mozg. Mnoho žien zistilo, že ak sa dopĺňajú s progesterónom umožňuje im to dosiahnuť znovu rovnováhu. V súčasnej dobe sme pochopili, že je to progesterón "ten druhý ženský hormón", ktorý chýba a spôsobuje všetky druhy jemných nerovnováh jeho neprítomnosti. A to nás viedlo k domnienke, že sa dopĺňa s cirkulujúcou hladiny progesterónu čo by viedlo k obmedzeniu celého radu nepríjemných skúsenosti žien, ktoré proste prijali svoju súčasť ako byť ženou.
 
Čo je to progesterón?
 
Po celé desaťročia nám hovorili, že progesterón je " tehotenský hormón ". Tak prečo by sme chceli niečo robiť s tým, že sa blíži stredný vek? No, ukázalo sa, že tento príbeh je ďaleko od celej pravdy. Progesterón je predchodcom mineralokortikoidu aldosterónu, a po prepočte na 17-hydroxyprogesterónu (ďalší prírodný gestagén) kortizolu a androstenedionu. Androstendión môže byť prevedený na testosterón, estrón a estradiol. Progesterón je produkovaný v nadobličkách, gonády (najmä po ovulácii v žltom teliesku), mozogu, a počas tehotenstva, v placente. Keď nám naše vaječníky začnú dávať jemne najavo, že nechcú pokračovať v úlohe výroby vajíčok v každom cykle a nerobia to, tým pádom rastie hladina estrogénov. Namiesto toho, začíname zažívať nepárny cyklus, pokiaľ nie je vajíčko vyrábané. V týchto mesiacoch, vaječníky neprodukujú progesterón. A vzťah medzi úrovňou estrogénu a progesterónu v našom tele sa začína meniť. Vieme už, že je to progesterón, ktorý ovplyvňuje naše srdcia, naše cievy, nervy, mozog a dokonca aj náše estrogénové aktivity. Vzhľadom k tomu, progesterón robí oveľa viac, než riadenie plodnosti, jeho pokles môže produkovať veľké množstvo dramatických efektov. Zažívame tieto účinky sú to návaly tepla, úzkosti, nespavosť, zmeny v sexuálnej energii a vaginálne zmeny.
 
Koľko Progesterónu je k dispozícii?
 
Progesterón krém je vyrobený tak, aby obsahoval 84,5 gramov prírodného progesterónu na jedno balenie. Každá 1,3g (jedna dávka) obsahuje 20 mg prírodného progesterónu. Každé balenie obsahuje približne 65 dávok. Starostlivý klinický výskum ukázal, že sa jedná o účinné množstvo, aby bolo dosiahnuté prirodzenej rovnováhy.


 Máme za sebou sedem ročnú úspešnú spoluprácu s firmou BIOVEA.UK. Na našu firmu sa môžete spoľahnúť s dodávkami a informáciami na našich stránkach. Texty sú preklady originálov zo stránok materskej firmy, ktoré nepreháňajú vlastnosti daného produktu. Odporúčame Vám vyberať si produkt podľa uvedených vlastností.


 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Zloženie:

Servírovacia veľkosť: Približne 1 ml
Počet dávok v balení: Približne 50
Čiastka v jednej porcii: Progesterón 20mg
 
Zloženie: čistená voda, Vitis vinifera  (Grape) jadierka a Lopúch väčší (lopúch) výťažok z koreňa, glycerín, Butyrospermum Parkii (bambucké maslo), kyselina stearová, kaprylová / Caprice triglyceridov, Helianthus Angus (Sunflower) Seed Oil, glycerylstearát a PEG -100-stearát, Progesterón USP, Uhličitan sodný, fenoxyetanol a Capryly glykol, Carbomer, sorbát draselný, benzoan sodný, Alantoín, metylsulfonylmetán (MSM), hyaluronát sodný, a Palma olejná (Palm), olej (a) tokotrienolov (a) tokoferol.

Dávkovanie:
1 plný dávkovač dávkuje asi 1,3 g krému, poskytuje 20 mg USP progesterónu. Táto nádoba má približne 65 dávok. Otáčajte aplikácie medzi brucho, ruky a stehná. Používajte 1x či 2x denne. Len na vonkajšie použitie.Použitie:Používajte len podľa návodu. Naneste na mäkké oblasti, ako je vnútro paží alebo stehien. Denne zmeňte aplikačné oblastí, aby sa zabránilo nasýteniu. 
Pre ženy v menopauze:  Aplikujte 1 pumpičku denne, 14 dní pred očakávaním menštruácie, prestaňte používať 1 až 2 dni pred menštruáciou a začnite znovu 10-12 dni po menzese (počítajte prvý deň menštruácie, ako v deň 1.). 
 
Žieny po menopauze:  naneste 1/2 až 1 pumpičku denne počas 21 po sebe nasledujúcich dní a prestaňte používať po dobu 7-10 po sebe idúcich dní.

Varovanie:  Nepoužívajte, ak ste tehotná, dojčiaca alebo plánujete otehotnieť. Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Prerušenie pokiaľ dôjde vyrážkam alebo podráždeniu. Použite je určené pre dospelých 18 rokov a starších. Neprekračujte 2 oz (59 ml) tohto produktu topicky za mesiac. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím tohto produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste.
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Produkt


Čo je Wild Yam?
Časť  Divoký  Yam, ktorý sa používa na terapeutické účely je koreň, ten obsahuje diosgenin. Tu sa zistilo, že má schopnosti byť premenený na progesterón v laboratórnom prostredí.
Odhaduje sa, že existuje viac ako 600 druhov divokej yam vo svete.  Zo 600 druhov voľne žijúcich jamu, len 12 sú jedlé. Diosgenin je zvyčajne prírodnou alternatívou estrogénu a je používaný v hormonálnej substitučnej terapii na liečbu vaginálnej suchosť u žien počas menopauzy, menštruačné kŕče, predmenštruačný syndróm a osteoporózy. Používa sa aj pri liečbe divertikulóza, črevných poruchách, reumatickej artritídy, bolesti žlčníka a na zvýšenie výroby energie v tele. Avšak, hlavná výhoda spojená s divokým yam sa prirodzene používa pre zväčšenie prsníkov.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky