MAQUI berry - prirodne-lieciva BIOVEA Slovakia

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

MAQUI berry

Produkty
 

Maqui Berry najsilnejší antioxidant na svete. Je 3x silnejší ako ACAI.
Ako antioxidant je najsilnejší z výživových doplnkov.

 MAQUI 500mg 4:1  = 2000mg čistého produktu
Najväčším nepriateľom nášho zdravia sú toxíny, ktoré sa stále vytvárajú a ukladajú v našom tele. Tieto toxíny vytvárajú množstvo chorôb, ktorých sa už nemusíme nikdy zbaviť. Zbavením sa týchto toxínov pomocou najúčinnejšej potraviny na svete (MAQUI orac 27 000), spravíme to najlepšie pre vaše zdravie. " Lepšie je chorobám predchádzať , ako ich liečiť!!!

Doporučené užívať po dobu 6 mesiacov a potom 6 mesiacov môžeme užívanie vynechať!!!

Posielame poštou I. triedou na dobierku.

plody
 
2177 / MAQUI Bobuľa 500mg 60 kapsúl

2177 / MAQUI Bobuľa 500mg 60 kapsúl

MAQUI Bobuľa 500mg 60 kapsúl
• Najvyšší antioxidant (bobuľa) / ovocie vo svete
• Podporuje chudnutie
• Zvyšuje silu a energiu
• Podpora zdravého starnutia
• Neutralizuje voľné radikály
• Vynikajúci zdroj vitamínu C, vápnika, železa a draslíka
• Zvýšenie energetickej hladiny
• Anti-zápalové aktivity
• Chráni proti oxidácii LDL
• Posilňuje kosti a kĺby
• Vyčistí pokožku a pomáha chrániť pred slnečným poškodením

denná dávka 2x tobolka

Dostupné množstevné zľavy Dostupné množstevné zľavy
22.00 € Vložiť
30.7

MAQUI Bobuľa 500mg 60 kapsúl
trikrát silnejšie ako Acai bobule! - výživový doplnok.

( Produkt má Čílsky potravinový certifikát z roku 2006 a certifikát USA Kalifornia z roku 2008, kde bol certifikovaný pre farmaceutické účely.)
    • Najvyšší antioxidant (bobuľa) / ovocie vo svete
    • Podporuje chudnutie
    • Zvyšuje silu a energiu
    • Podpora zdravého starnutia
    • Neutralizuje voľné radikály
    • Vynikajúci zdroj vitamínu C, vápnika, železa a draslíka
    • Zvýšenie energetickej hladiny
    • Anti-zápalové aktivity
    • Chráni proti oxidácii LDL
    • Posilňuje kosti a kĺby
    • Vyčistí pokožku a pomáha chrániť pred slnečným poškodením

 
 
 
 

Čo Maqui Bobuľa robí?

Metabolizmus:
Maqui bobuľa urýchľuje metabolizmus a pomáha pri chudnutí. Klinické štúdie spájajúcej s bobulou Maqui na zníženie hmotnosti bolo vykonané v Univerzity of Texas v Austine na 500 jedincov (rovnaký počet mužov i žien). V skupine, v ktorej jedli bobule Maqui sa zistilo, že stratili väčšiu váhu, a boli najlepší pri udržaní váhy, ktoré sa udržalo po dobu 6 mesiacov. Keď sa snažíte schudnúť, je vhodné trochu si pomôcť s bobuľami Maqui. Bobuľa Maqui odstráni všetky toxíny a chemikálie, ktoré našli spôsob, ako sa vo vašom tele uložiť. To umožní, aby vaše telo bolo zdravé čo umožňuje oveľa efektívnejší proces, ak sa snažíte metodicky schudnúť.

Anti-Stárnutie: Keď starneme, naše bunky sú postihnuté voľnými radikálmi. Dôsledkom toho je, že naše orgány sa začnú zhoršovať. Naše telá sú postavené v obranné systémy ochrániť nás od toho, to však oslabuje obranný systém hlavne u starších. Pridanie antioxidantu zabráni poškodeniu voľnými radikálmi, čo môže mať obrovský prínos. Maqui bobuľa nám dáva úžitok vďaka svojej super vysokej hladine antioxidantov. Použitie Maqui bobule môže pomôcť posilniť váš imunitný systém a pomáhajú presadzovať zdravie.

Anti-Zápalová:
Bobuľa Maqui je veľmi mocná "anti-poburujúca". Veľa ľudí trpí zápalmi až do morku kostí a kĺbov a bobuľa môže znížiť zápal.

Maqui Bobuľa pomáha vašej pleti, urýchlenie trávenie, posilňujú vaše kosti a kĺby, a ešte oveľa viac. Hovorí sa, že tým, že berieme dávky Bobule Maqui každý deň , že robíme niečo pre seba dosť neuveriteľné. Je to tak silné, že pomáha vášmu zdraviu pre srdce, podporuje jasnejšiemu myšlienkovému procesu, a dokonca aj zníži riziko vzniku rakoviny a cukrovky. Maqui Bobuľa je oveľa silnejšia ako Acai Bobuľa, granátové jablko a čučoriedka preto, že je nabitá viacerými výhodami a množstvom antioxidantov, ako všetky ostatné dohromady.


Čo je ORAC Stupnica?

Oxygén Radical Absorbancia kapacita (ORAC), skóre zo skúmania analýzy vyplýva, pre opatrenia, antioxidačnéj hladiny potravín a iných chemických látok. Ak sú potraviny s vysokým ORAC skóre, potom to znamená, potraviny s vysokým obsahom antioxidantov. Antioxidačná sila je jej schopnosť eliminovať voľné kyslíkové radikály. Skóre ORAC - vyššie skóre znamená lepšie jedlo, ktoré nám pomáha v boji s chorobami, ako sú srdcové ochorenia a rakoviny. Potraviny s vysokým skóre ORAC môžu byť schopné chrániť bunky a ich súčasti z oxidačného poškodenia. Kyslíkové radikály sú chemické látky, ktoré pôsobia prirodzene v tele cez proces oxidácie. Každodenné funkcie ako trávenie s fyzickou aktivitou produkujú kyslíkové radikály. Denné expozície znečisteného vzduchu, pokazeného jedla a oxidačných žiarení zo Slnka a elektrických spotrebičov, aj tomu prispievajú.

Rastúci počet odborníkov na výživu radí jesť škálu farebného ovocia a zeleniny a tak dostať rovnováhu, rad vitamínov a minerálnych látok. V porovnaní s bežnými greeny, je tmavofialová Maqui bobula naplnená antocyaniom, a je silný antioxidant, čo sa odráža v jeho vysokej ORAC (Oxygén Radical Absorbancia Capacity) hodnotení nezávislým laboratóriom. Správy Brunswick Laboratories (MA) uvádzajú, že hodnota ORAC pre bobule Maqui je 27 600, hodnota, ktorá ďaleko prevyšuje veľa zeleniny, ale aj ostatných Super Foods ako Acai Bobule (16 700), granátové jablká ( 10 500) a jahodové Blue (6 500) Veľká hrsť čučoriedok má skóre ORAC okolo 6.


 Máme za sebou sedem ročnú úspešnú spoluprácu s firmou BIOVEA.UK. Na našu firmu sa môžete spoľahnúť s dodávkami a informáciami na našich stránkach. Texty sú preklady originálov zo stránok materskej firmy, ktoré nepreháňajú vlastnosti daného produktu. Odporúčame Vám vyberať si produkt podľa uvedených vlastností.


 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Denná dávka : 1000mg
Balenie : 60 kapsul
Zloženie kapsule:Maqui Berry (aristotelia chilensis)
4:1 Extrakt: 500mg
Ostatné zložky: ryžová múky, celulózy a prírodný
stearan horečnatý.

Vegán produkt
Čistá hmotnosť:31,5g

Dávkovanie:
Vezmite ( dospelí) 2 kapsule denne a zapite vodou.

Upozornenie:

UCHOVÁVAŤ MIMO DOSAHU MALÝCH DETÍ. Skladujte 

na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento 

doplnok, ak je bezpečnostná pečať na fľaši poškodená. 

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada 

pestrej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka 

sa nesmie presiahnuť.

 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Skúsenosti

Tento prípravok mi účinne pomohol pri nedefinovaných bolestiach kĺbov a to už po 3 mesiacoch užívania. Predchádzali vyšetrenia, ktoré som absolvovala: tomograf, reumatické vyšetrenie, vyšetrenie kostnej dreni, neurologické vyšetrenie a všetky krvné testy. Nič mi nevedeli zistiť.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky