DIGESTIVE ENZYME - tráviaci enzým komplex - prirodne-lieciva BIOVEA Slovakia

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

DIGESTIVE ENZYME - tráviaci enzým komplex

Produkty
 

Tráviaci enzým KOMPLEXNÉ 104mg 180 kapsúl
DIGESTIVE ENZYME COMPLEX 104mg 180 kapsúl BIOVEA. DIGESTIVE ENZYME - tráviaci enzým pomáha znížiť plynatosť, nadúvanie, rosacea, neznášanlivosť laktózy, ňutričná podpora pre ťažkých pacientov s rakovinou .

Posielame poštou I. triedou na dobierku.

digestive eznzym
 
311 / DIGESTIVE ENZYME COMPLEX 104mg 180 kapsúl

311 / DIGESTIVE ENZYME COMPLEX 104mg 180 kapsúl

DIGESTIVE ENZYME COMPLEX 104mg 180 kapsú
Tráviaci enzým komplex: Podporuje zdravé trávenie

• Pomáha znížiť príznaky spojené s neznášanlivosťou laktózy
• Pomáha s významným znížením plynu a nadúvanie spojené s prijímaním vysoko kalorických jedál s vysokým obsahom tuku pri užívaní niektorých enzýmov.
• Mo

23.95 € Vložiť
 
molekula enzymu
tráviaci trakt
Tráviaci enzým KOMPLEXNÉ 104mg 180 tabliet
Tráviaci enzým komplex: Podporuje zdravé trávenie
  • Pomáha znížiť príznaky spojené s neznášanlivosťou laktózy
  • Pomáha s významným znížením plynu a nadúvanie spojené s prijímaním vysoko kalorických jedál s vysokým obsahom tuku pri užívaní niektorých enzýmov. 
  • Možné upokojenie problémov pokožky spojené s rosaceou (začervenanie tváre)
 
 
 
 
 

Čo je tráviaci enzým komplex a čo to robí?
 
Prípravky klasifikované ako tráviace enzýmy uľahčujú trávenie, vstrebávanie živín, pomáhajú udržiavať správne pH v tráviacom trakte a pôsobia ako bariéra proti invázii vírusov a baktérií. Existuje sedem základných typov tráviacich enzýmov, z ktorých každý má rôzne podskupiny klasifikácie a rôzne funkcie. Základné enzýmy a ich špecifické funkcie sú nasledujúce: amylázy trávia škrob, celulóza trávi vláknu, laktázy trávi mliečne výrobky, lipáz trávi tuky, oleje a triglyceridy, maltase trávia škrob a zrná, proteázy trávia bielkoviny a sacharózu trávia cukry.
 
Kto potrebuje tráviaci enzým Komplex a aké sú príznaky nedostatku?
 
 Zlá tráviaci funkcia bola spojená s mnohými príznakmi a širokým spektrom klinických zažívacích podmienok. Je tiež dôležité si uvedomiť, že bolo len málo klinických štúdií o používaní tráviacich enzýmov produktov v liečbe určitých zažívacích podmienok. Použitie tráviacich enzýmov na liečbu príznakov trávenia a zdravotné podmienky spojené s tráviacimi problémami pochádzajú väčšinou z pozorovania a zdravotnej starostlivosti neoficiálnych správ lekára  a nárokov výrobcu produktov. Aj keď je nedostatok vedeckých výskumov k overeniu účinnosť tráviacich enzýmov, tieto produkty sa stali široko uznávané a používané po celom svete na pomoc pre zdravé trávenie.
 
Prečo tráviaci enzým Komplex ?
 
 Trávenie: tráviaci enzým Komplex môže odvrátiť tráviace problémy, ktoré môžu nastať s normálnym starnutím. Mnoho lekárov tvrdí, že problémy s trávením sa čoskoro vyvinie v ďalších desaťročiach, pretože zásoby tráviacich enzýmov poklesnú s pribúdajúcim vekom. Vzhľadom na doplnkové enzýmy, ktoré pomáhajú obnoviť dobré trávenie treba doplniť úbytok týchto zásob. Môžu pomôcť pri liečbe nadúvania, pálenie záhy, syndróm dráždivého čreva, a ďalšie tráviace ťažkosti. Takmer všetky druhy zažívacích problémov, môžu ťažiť z enzymoterapie. V prípade pálenia záhy, napríklad myslíme na to, že akýkoľvek iný spôsob, ktorý urýchľuje vyprázdňovanie potravy zo žalúdka, môže tiež znížiť žalúdočné kyseliny a zmierniť podráždenia pozdĺž zažívacieho traktu. Náš hnev kvôli syndrómu dráždivého čreva, alebo zápalové ochorenie čriev (Crohnova choroba, ulcerózna kolitída) môže byť zmiernená.
 
Rakovina: tráviaci enzým komplexne môže poskytovať nutričnú ​​podporu onkologických pacientov. Aj keď chýbajú konečné štúdie, niektorí praktici predpisujú vysoké dávky enzymoterapie, ako prídavnú podporu (ods ) liečba rakoviny pankreasu, hrubého čreva, pľúc a ďalších orgánov. Enzýmy sú taktiež uvedené na upokojenie vedľajších účinkov chemoterapie a aj pred nepriaznivým režimom žiarenia. Vysoko koncentrovaná zmes pankreatických enzýmov ukázala nejaký skorý prísľub proti mnohopočetným myelómom a imunitnému systému rakoviny. Niektorí lekári, ktorí používajú alternatívne terapie na liečbu rakoviny s vysokým obsahom dávky enzýmov veria, že enzýmy môžu mať priamy vplyv na samu rakovinu.
 
 Rosacea slovami: Ovládanie červene z rosacei. Vzhľadom k malému množstvo doplnkov tráviaceho enzýmu s jedlom môže zlepšiť túto chronickú kožnú sťažnosť. Osvedčenia od pacientov a hrsť malých štúdií naznačujú, že to môže byť efektívny prístup.


 Máme za sebou sedem ročnú úspešnú spoluprácu s firmou BIOVEA.UK. Na našu firmu sa môžete spoľahnúť s dodávkami a informáciami na našich stránkach. Texty sú preklady originálov zo stránok materskej firmy, ktoré nepreháňajú vlastnosti daného produktu. Odporúčame Vám vyberať si produkt podľa uvedených vlastností.


 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Zloženie:
Denná dávka: 2 kapsule
Dávok v balení: 90
Zloženie kapsule:
Tráviaci enzým Blend 104 mg
• Bromelain (od ananás) 120 GDU
• Papaín (z papáje ovocia) 600,000 FCCPU
• Proteázy 4,5 (od Asperilla oryzae) 10 SAPu
• Amyláza (od Asperilla oryzae) 400D
• Lipáza (od Asperilla niger) 60 FCCLU
• Proteázy 4,5 (od Asperilla oryzae) 400 HUT
• Laktázy (od Asperilla oryzae) 20 ALU
• Celuláza (z Trichoderma longbrachiatum) 10 CU
• Hemiceluláza (od Asperilla niger) 10 HCU
Ostatné ingrediencie: ryžové otruby, ryža prášok, celulóza, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý.
Alergénne informácie: Neobsahuje mlieko, vajcia, ryby, kôrovce, orechy, pšenica, sója, umelé farbivá, príchute ani konzervačné látky
Čistá váha: 90.2g

Vegan produkt

Dávkovanie:
Vezmite dva (2) kapsule až trikrát denne pri jedle. 


Upozornenie: Ak ste tehotná alebo dojčiaca, poradiť sa s lekárom pred použitím tohto produktu. Uchovávajte prístroj mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento liek, ak bezpečnostný uzáver na fľaši je prerušené.

 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Poznámka

Odozva od našich klientov je vynikajúca a klienti sa k nám vracajú.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky