COLLAGEN Kolagén - prirodne-lieciva BIOVEA Slovakia

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

COLLAGEN Kolagén

Produkty
 

Collagen - Kolagén chráni a obnovuje kĺbovú chrupavku podporou alebo zvýšením syntézy synoviálnej tekutiny, ktorá je potrebná pre mazanie kĺbu. BIOVEA import výživivých doplnkov.


COLLAGEN 750mg 120 kapsúl - dávka na 3 mesiace

Aby osteo-artritída mohla byť účinne liečená, musia chrupavky a synoviálne tekutiny v kĺboch byť chránené proti ďalšiemu ničeniu.
Kolagén chráni a obnovuje kĺbovú chrupavku podporou alebo zvýšením syntézy synoviálnej tekutiny, ktorá je potrebná pre mazanie kĺbu. Inhibuje tiež voľné radikály enzýmy a autoimunitné procesy, ktoré poškodzujú kĺbovú chrupavku a odstraňuje upchávanie ciev vedúcich ku kĺbu. Proteín kolagénu pomáha telu zotaviť sa prirodzene v záujme regenerácie chrupaviek a pre zdravú funkciu kĺbov. Je to jeden z vinikajúcich výživových doplnkov.

Posielame poštou I. triedou na dobierku.

vlakno
 

1514 / COLLAGEN 750mg 120 kapsúl

COLLAGEN 750mg 120 kapsúl
• Redukuje známky starnutia tým, že udržuje
pružnosť pokožky.
• Zlepšuje nechty a folikuly vlasov.
• Zvyšuje pohyblivosť v podmienkach, ako je
artritída a bolesti kĺbov.
• Dodáva kĺbovej chrupavke jej typické
vlastnosti - pevnosť, pružnosť, (mazivo).
• Zachováva, vytvára a dopĺňa svalovú hmot
Užívanie:
Vezmite 1 kapsulu s veľkým pohárom vody na lačno pred spaním!

Dostupné množstevné zľavy Dostupné množstevné zľavy
24.00 € Vložiť
10.7

COLLAGEN 750mg 120 kapsúl

Kolagén:

  • Podporuje kožu, kĺby a zdravie spojivového tkaniva

  • Redukuje známky starnutia tým, že udržuje

     pružnosť pokožky.

  • Zlepšuje nechty a folikuly vlasov.

  • Zvyšuje pohyblivosť v podmienkach, ako je

     artritída a bolesti kĺbov.

  • Dodáva kĺbovej chrupavke jej typické

     vlastnosti - pevnosť, pružnosť, (mazivo).

  • Zachováva, vytvára a dopĺňa svalovú hmotu.

 
 
 
 

Čo je kolagén ?

Kolagén je vláknitý štrukturálny proteín, ktorý tvoria biele vlákna (kolagénove vlákna) kože, šľachy, kosti, chrupavky, a všetky ostatné spojivové tkanivá. Je tiež zistené že je rozptýlený v géloch tela ktoré poskytujú vystuženie, ako je napríklad v sklovci oka. Inými slovami, kolagén je prirodzený proteín, ktorý tvorí väčšinu podpory ľudského tela a je základnou látkou spojivového tkaniva. Jedná sa o vláknité spojivové tkanivá, ktoré držia naše telo pohromade. Kolagén je prítomný vo všetkých mnohobunkových organizmov.
Kolagén dáva rôznym orgánom a tkanivám, ich pevnosť a elastické vlastnosti. Dvadsaťpäť percent suchej hmotnosti proteínu ľudského tela je kolagén. Sedemdesiatpäť percent našej pokožky je z neho, a celkovo - asi tridsať percent celého nášho tela je kolagén. Kolagén je  prirodzenou súčasťou šliach, väzov, kĺbov, svalov, vlasov, kože a životne dôležitých orgánov.


Prečo brať kolagén

• Artritída: Aby osteo-artritída mohla byť účinne liečená, musia chrupavky a synoviálne tekutiny v kĺboch byť chránené proti ďalšiemu ničeniu. Kolagén chráni a obnovuje kĺbovú chrupavku podporou alebo zvýšením syntézy synoviálnej tekutiny, ktorá je potrebná pre mazanie kĺbu. Inhibuje tiež voľné radikály enzýmy a autoimunitné procesy, ktoré poškodzujú kĺbové chrupavky a odstraňuje upchávanie ciev vedúcich ku kĺbu. Proteín kolagénu pomáha telu zotaviť sa prirodzene v záujme regenerácie chrupaviek a pre zdravú funkciu kĺbov. Starnutie a trauma narušuje schopnosť tela využívať svoje vlastné chondroprotektívne látky, čo vedie k epidémii artritídy po celom svete.

• Anti-starnutie:
Produkcia kolagénu v tele rapídne klesá so zvyšovaním veku. Tento proces, kedy dochádza ku klesaniu objemu kolagénu je tajný a pomerne zákerný. Celý proces začína v  polovici dvadsiatych rokov, naberá rýchlosť pri našich tridsiatich a štyridsiatich rokoch a straty kolagénu sú ešte výraznejšie v našich päťdesiatich a šesťdesiatich rokoch. Nedostatok kolagénu, resp. jeho nevhodné využitie našim telom spôsobuje zrýchlenie procesu starnutia. Okrem mnohých   štruktúrnych   vlastností   kolagénu,   slúži   ako hlavný   katalyzátor   pre   rast   a   opravu   takmer   všetkých   telesných   tkanív .  Mnoho rôznych   chorôb súvisiacich so starnutím   sa spája s nedostatočnými telesnými zásobami tejto   životne   dôležitej bielkoviny,   alebo   poruchy   v  samom  kolagéne.

Aj vedecké štúdie poskytli dôkazy, ktoré podporujú činnosť kolagénu?

Klinické štúdie preukázali, že kolagén znižuje zápal. V jednej kontrolovanej štúdii 60 pacientov s ťažkou reumatoidnou artritídou sa podával tento kolagén. Podávali ho po dobu troch mesiacov a zažili jemné zníženie opuchov kĺbov až o 30%.

Výsledky prieskumu z kliniky Medical Clinic of the University of Würzburg, Nemecko z 1995 ukazujú, že pri dlhodobej spotrebe užívania kolagénu sa zvyšuje stabilita a odolnosť proteínových štruktúr. To vedie k zlepšeniu kvality krehkých nechtov a zlepšeniu kvality vlasov. Skúšky Harvard Medical School dokázali, že 100 percent čistého kolagénu živí a podporuje spojivové tkanivá. Výsledky výskumu fyziológov Dr Oesser a profesor Seifert z Kiel Univerzity, ktoré boli zverejnené pred dvoma mesiacmi, poukázali prvýkrát, že kolagén hrá dôležitú úlohu vo výžive tkaniva chrupavky.

Dielo profesora R. Moskowitz, riaditeľa Arthritis Institute of the University of Cleveland a prezident Medzinárodnej spoločnosti pre výskum osteoartrózy ponúka ďalší dôkaz o účinnosti kolagénu v liečbe osteoartrózy. Moskowitzov výskum preukázal, že kolagén viedol k výraznému zníženiu bolesti a zlepšenie pohyblivosti kĺbov u ľudí, ktorí trpia osteoartrózou.


 Máme za sebou sedem ročnú úspešnú spoluprácu s firmou BIOVEA.UK. Na našu firmu sa môžete spoľahnúť s dodávkami a informáciami na našich stránkach. Texty sú preklady originálov zo stránok materskej firmy, ktoré nepreháňajú vlastnosti daného produktu. Odporúčame Vám vyberať si produkt podľa uvedených vlastností.


 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Zloženie:
Veľkosť porcie: 1 kapsula
Počet dávok v balení: 120
Množstvo v jednej porcii:
Kolagén 750 mg
Ostatné zložky : želatína, magnézium stearát, oxid kremičitý, ryžová múka

Čistá hmotnosť: 106 g
Tento výrobok nie je vyrobený z ohrozených druho
v.

Dávkovanie:
Užívajte jednu kapsulu 1x pred spaním na lačný žalúdok
s veľkým pohárom vody.

Upozornenie:
Ak ste tehotná alebo dojčiaca, poraďte sa s lekárom 

pred použitím tohto produktu. UCHOVÁVAJTE MIMO 

DOSAHU MALÝCH DETÍ. Skladujte v chladnom 

a suchom mieste. Nepoužívajte tento výrobok v 

prípade, ak bezpečnostný uzáver na fľaši, je rozbitý. 

Výživový doplnok sa nesmiete používať ako náhrada 

pestrej stravy.

 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Poznámka

Odozva od našich klientov je vynikajúca a klienti sa k nám vracajú.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky