Boswellia - prirodne-lieciva BIOVEA Slovakia

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Boswellia

Produkty
 

Boswellia 250 mg 100 kapsúl

Boswellia 250 mg 100 tabliet BIOVEA. Pomáha predchádzať poškodzovaniu chrupavky a kĺbového tkaniva. Liečia sa príznaky zápalového ochorenia čriev, ulcerózna kolitída a Crohnova choroba

Doprava poštou I. triedou na dobierku.

Boswellia
 
1569 / Boswellia 250 mg 100 kapsúl

1569 / Boswellia 250 mg 100 kapsúl

Boswellia 250 mg 100 kapsúl.
Boswellia : silný, prírodný protizápalový produkt, bez negatívnych vedľajších účinkov.
• Štandardizovaný na obsahť 65% boswellianová kyselina
• Znižuje celková bolesť pri artritíde
• Pomáha predchádzať poškodzovaniu chrupavky a kĺbového tkaniva
• Liečia sa príznaky zápalového ochorenia čriev, ulcerózna kolitída a Crohnova choroba
• Môže znížiť počet astmatických záchvatov

Dostupné množstevné zľavy Dostupné množstevné zľavy
19.95 € Vložiť
 
 
boswellia sad
   Boswellia 250 mg 100 kapsúl

Boswellia : silný, prírodný protizápalový produkt, bez negatívnych vedľajších účinkov

  • Štandardizovaný na  obsahť 65% boswellianová kyselina
  • Znižuje celková bolesť pri artritíde 
  • Pomáha predchádzať poškodzovaniu chrupavky a kĺbového tkaniva 
  • Liečia sa príznaky zápalového ochorenia čriev, ulcerózna kolitída a Crohnova choroba 
  • Môže znížiť počet astmatických záchvatov 

Vegan produkt
 
 
 
 
 
 

Čo je Boswellia?

 Boswellia serrata (Sallai Guggal) je staroveký SAP- produktívny strom, ktorý sa pestuje v celej západnej a strednej Číne. Keď poklepete na kmeň stromu, vyžaruje gumový výťažok. Čistený extrakt z tejto živice sa používa v moderných rastlinných prípravkov. Boswellia serrata sa používa po tisíce rokov ako liek u indického ajurvédskeho zdravotníckeho systému, pri liečbe rôznych bežných zdravotných ťažkostí od bolesti kĺbov, na podráždený žalúdok. Existujúce vedecké štúdie ukazujú, že extrakt z boswellie má početné pozitívne účinky na telo.

Ako to funguje?

Účinná látka v Boswellia miazgy je kyselina boswellianová, a bolo preukázané, že má protizápalové účinky. Boswellia z Puritan Pride je štandardizovaná na obsah 65% boswellových kyselín. Štúdie ukázali, že boswellové kyseliny majú protizápalový účinok. - Rovnako ako u konvenčných nesteroidných protizápalových liekov (NSAID), použitých pri zápalových stavov. Boswellia inhibuje zápalové mediátory v tele, ako je napríklad leukotriénov. Na rozdiel od NSAID, neobjaví sa spôsob podráždenia dlhodobým užívaním Boswellia, alebo ulceráciu žalúdka. Myšlienkou  kyseliny boswellianovej je, aby vyvinula protizápalové účinky tým, že zabraňuje odbúravaniu spojivového tkaniva tým, že zvyšuje prekrvenie v kĺbových tkanivách. V jednej štúdii boswellia má lepšie výsledky ako lieky na zníženie zápalu osteoarthritis a rheumatory artritídy. To je tiež niekedy lepšie ako aspirín, paracetamol a iný NSAID (nesteroidný protizápalový asistenti) na zníženie bolesti všeobecne pri artritíde.

 Prečo by ste mali užívať Boswellia

Artritída : Vedci zistili, že boswellia pomáha zabrániť poškodzovaniu chrupavky a kĺbového tkaniva , To naznačuje, že Boswellia môže zmierniť príznaky pri artritíde tým, že inhibuje odbúravanie spojivových tkanív, ktoré je spôsobené tým, tumor nekrotizujúci faktor-alfa-indukovanú expresiu matrix metaloproteinázy enzýmov. Štúdie u ľudí a psov ukazujú, že po užívaní najmenej dva týždne terapie s Boswelliou patrí zníženie bolesti, stuhnutosť, a krívanie
 • Crohnovu chorobu: U pacientov s reumatoidnou artritídou a Crohnovej choroby, boswellia umožňuje zníženie imunitných buniek, ktoré podporujú zápal a zároveň zvýši počet imunitných buniek, ktoré inhibujú zápal (anti-zápalové bunky)
 • Idiopatické črevné zápaly: V štúdiách u pacientov so zápalovým ochorením čriev, ulcerózna kolitída a Boswellia s Crohnovou chorobou, zníženú gastrointestinálne zápaly a poškodenie tkaniva
Úbytok hmotnosti: Boswellia je bohatý zdroj gugglesterones a je obyčajnou súčasťou mimoburzovými doplnkami chudnutia. Gugglesterones stimulujú štítnu žľazu, čo vedie k metabolickej up-regulácia, zvýšenie efektivity štítnej žľazy, zvýšením spaľovania kalórii je možná strata hmotnosti.
 • Astma : Existuje vedecký základ pre Boswellia pracuje ako anti-astmatický liek. A tento dôkaz, v kombinácii s dostupných výskumov u chronických ľudí naznačuje, že ak je použitá boswellia, môže znížiť počet astmatických záchvatov. V dvojito zaslepenej, placebom kontrolovanej štúdii, použitie 300 mg Boswellia serrata 3x denne viedlo k zlepšeniu príznakov a symptómov astmy, vrátane zníženia astmatického záchvatu.

Koľko sa Boswellia obvykle užíva?

Pri reumatoidnej artritíde, alebo osteoartritíde odporúčame užívať jednu kapsulu, trikrát až päťkrát denne. V jednej klinickej štúdii k dnešnému dňu, ľudia s ulceróznej kolitídy používali 500 mg extraktu Boswellia trikrát denne.

Existujú nejaké vedľajšie účinky?

Nežiaduce účinky môžu zahŕňať menšie tráviace problémy a drobné kožné vyrážky


 Máme za sebou sedem ročnú úspešnú spoluprácu s firmou BIOVEA.UK. Na našu firmu sa môžete spoľahnúť s dodávkami a informáciami na našich stránkach. Texty sú preklady originálov zo stránok materskej firmy, ktoré nepreháňajú vlastnosti daného produktu. Odporúčame Vám vyberať si produkt podľa uvedených vlastností.


 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Zloženie:

Servírovací Veľkosť:  jedna (1) Vegetariánska kapsla 
Porcií v balení: 100
 
Množstvo Na Porciu • Boswellia serrata Extract (guma), 250 mg štandardizovaný na 65% kyselin boswellových
 Ostatné zložky : Mikrokryštalická celulóza, magnéziumstearát, oxid kremičitý Neobsahuje: kvasnice, kukuricu, pšenicu, cukor, soľ, škrob, sóju, mliečne výrobky, citrusové, ryby alebo zvieracie deriváty.
Vegan produkt.

Dávkovanie:

Vezmite jednu (1) kapsulu trikrát denne s jedlom. 

Upozornenie: Ak ste tehotná alebo dojčia, poraďte sa s ošetrujúcim lekárom pred použitím tohto produktu. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ. Skladujte v chladnom, suchom mieste. Nepoužívajte tento výrobok v prípade, že bezpečnostná pečať na fľaši je prorušená.

 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Poznámka

Odozva od našich klientov je vynikajúca a klienti sa k nám vracajú.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky