BIOVEA WILD YAM CREAM (2oz) 57g - prirodne-lieciva BIOVEA Slovakia

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

BIOVEA WILD YAM CREAM (2oz) 57g

Produkty
 

Progesterón krém  BIOVEA 70g mikronizovaný           

BIOVEA WILD YAM CREAM 57 g. Wild Yam Krém: Uľavuje pri menopauze a menštruačných ťažkostiach. Hustota kostí, znižovanie zápalu, zachovanie nálady.

Posielame poštou I. triedou na dobierku.

Wild Yam
 
4501 / WILD YAM (2oz) 57 g

4501 / WILD YAM (2oz) 57 g

WILD YAM (2oz) 57 g
Wild Yam Krém: Uľavuje pri menopauze a menštruačných ťažkostiach
• Zlepšuje náladu a celkovú pohodu
• Pomáha znížiť návaly tepla spojených s menopauzou
• Zmierňuje menštruačné problémy
• Zvyšuje hustotu kostí
• Znižuje zápaly

Dostupné množstevné zľavy Dostupné množstevné zľavy
26.95 € Vložiť
skladom
 
WILD YAM koreň
WILD YAM KRÉM (2oz) 57g

Wild Yam Krém: Uľavuje pri menopauze a menštruačných ťažkostiach

  • Zlepšuje náladu a celkovú pohodu
  • Pomáha znížiť návaly tepla spojených s menopauzou
  • Zmierňuje menštruačné problémy
  • Zvyšuje hustotu kostí
  • Znižuje zápaly
 
 

Čo je Wild Yam krém?

 WILD YAM CREAM je z koreňa odvodená hydratačný masť, ktorá pomáha zmierniť zápaly, znížiť menštruačné ťažkosti, znížiť návaly tepla, ktoré sú bežné pri menopauze a efektívne zdvihne náladu. Prírodný koreň wild yam nájdený v Severnej a Strednej Amerike, tradične používaný u Aztékov a Mayov na pomôc liečiť bolesti kĺbov a svalov.

Prečo by ste mali používať Wild Yam krém?

Symptómy menopauzy: WILD YAM CREAM môže pomôcť znížiť, alebo odstrániť návaly tepla spojených s menopauzou. Ak si nevšimnete zníženie pohodlia v menopauze po mesiaci pravidelného užívania, potom prosím navštívte svojho lekára, alebo poskytovateľa  zdravotnej starostlivosti.

Zachovanie nálady: Účinne relaxuje nervový systém, WILD YAM KRÉM pomáha výtiahnúť k nálade a zmierňuje pocity depresie, úzkosti a stresu. Ak nevidíte rozdiel v nálade po mesiaci pravidelného užívania, potom prosím navštívte svojho lekára, alebo poskytovateľa zdravotnej starostlivosti.

Kostná hustota: WILD YAM CREAM stimuluje osteoblasty a osteoklasty, ktoré pomáhajú odstrániť staré kryštalizácie kostného tkaniva a potom ju nahradí novším, flexibilnejšia kostná hmota.
  
Znížiť zápal: Chemická zlúčenina, bohatá na alkaloidy, ktorá účinne uvoľňuje svaly-WILD YAM KRÉM môže pomôcť znížiť zápaly, dáva úľavu bolestiam svalov a kĺbov. Ak nespozorujete rozdiel v bolesti kĺbov a svalov po mesiaci pravidelného užívania, potom prosím navštívte svojho lekára alebo poskytovateľa zdravotnej starostlivosti.


 Máme za sebou sedem ročnú úspešnú spoluprácu s firmou BIOVEA.UK. Na našu firmu sa môžete spoľahnúť s dodávkami a informáciami na našich stránkach. Texty sú preklady originálov zo stránok materskej firmy, ktoré nepreháňajú vlastnosti daného produktu. Odporúčame Vám vyberať si produkt podľa uvedených vlastností.


 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Zloženie:

Denná dávka:  2 x denne
Počet dávok v balení: 25 
Balenieie:  (2 oz)  57 ml

Divoké Yam extrakt, 
Aloe barbadensis? šťava z listu (aloe vera gél), 
sójový olej, 
cetylalkohol, 
trietanolamín, 
glycerín, 
tokoferol acetát (vitamín E), 
benzoan sodný, 
metylparabén, 
pridaná kyselina citrónová? PH Balance, 
propylparabén.

Dávkovanie:
V masírujte plný stisk pumpy Wild Yam krém do mäkkých častí tela vrátane brucha, vnútorné stehná a hornej časti paže. Meňte oblasť aplikácie denne po dobu užívania pre  maximálny úžitok. Pre najlepšie výsledky sa aplikuje na čistú pleť dvakrát denne. Individuálne potreby sa môžu líšiť.

 Varovanie: Nepoužívajte, ak ste tehotná, dojčiaca, alebo máte v úmysle otehotnieť. Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami, ak dôjde pri kontakte k podráždeniu pokožky dôkladne umyte po dobu niekoľkých minút a kontaktujte zdravotníckeho pracovníka, ak podráždenie pretrváva. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím tohto produktu. Skladujte v chladnom, suchom mieste. Prestaňte používať, ak dôjde k vyrážkam, alebo podráždeniu.

 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Produkt


Čo je Wild Yam?
Časť  Divoký  Yam, ktorý sa používa na terapeutické účely je koreň, ten obsahuje diosgenin. Tu sa zistilo, že má schopnosti byť premenený na progesterón v laboratórnom prostredí.
Odhaduje sa, že existuje viac ako 600 druhov divokej yam vo svete.  Zo 600 druhov voľne žijúcich jamu, len 12 sú jedlé. Diosgenin je zvyčajne prírodnou alternatívou estrogénu a je používaný v hormonálnej substitučnej terapii na liečbu vaginálnej suchosť u žien počas menopauzy, menštruačné kŕče, predmenštruačný syndróm a osteoporózy. Používa sa aj pri liečbe divertikulóza, črevných poruchách, reumatickej artritídy, bolesti žlčníka a na zvýšenie výroby energie v tele. Avšak, hlavná výhoda spojená s divokým yam sa prirodzene používa pre zväčšenie prsníkov.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky