BIOVEA - Kyselina Hyalurónová kapsule - prirodne-lieciva BIOVEA Slovakia

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

BIOVEA - Kyselina Hyalurónová kapsule

Produkty
 

Kyselina hyalurónová 40mg 30 kapsúl
Kyselina hyalurónová pomáha spomaliť príznaky vrások a starnutia a problémy zistené v spojivových tkanivách.
Kyselina hyalurónová : Prezývka "Kľúč k Fontáne mladosti" 
Posielame poštou I. triedou na dobierku.

 
5
 
6692 / HYALURONIC ACID 40mg 30 kapsúl

6692 / HYALURONIC ACID 40mg 30 kapsúl

HYALURONIC ACID EU 40mg 30 kapsúl
Kyselina hyalurónová : Prezývka "Kľúč k Fontáne mladosti"

• Pomáha spomaliť príznaky vrások a starnutia
• Môže pomôcť aj inak zafarbenej pleti
• Udržuje zdravie očí
• Pomáha opravovať problémy zistené v spojivových tkanivách

19.95 € Vložiť
 
 

Kyselina hyalurónová 40mg 30 kapsúl
Kyselina hyalurónová : Prezývka "Kľúč k Fontáne mladosti"

     • Pomáha  spomaliť príznaky vrások a starnutia
     • Môže pomôcť aj inak  zafarbenej  pleti
     • Udržuje zdravie očí
     • Pomáha opravovať  problémy zistené v spojivových tkanivách 

 
 
 
 

Čo je kyselina hyalurónová ?
 
Kyselina hyalurónová je ne-sulfatovaný glykozaminoglykan distribuovaný po celých spojivách, epiteliálnych a nervových tkanív. Jedná sa o jednu z hlavných zložiek extracelulárnej matrice, ktorá významne prispieva k bunkovej proliferácii a migrácii. Priemerný 70 kg človek má zhruba 15 g hyaluronanu v jeho tele, jedna tretina z neho je obrátený (degradovaný a syntetizovaný) každý deň. Kyselina hyaluronová sa nazýva "Kľúč k fontáne mladosti", pretože to bolo konštatované aspoň niektorými  ľuďmi, ktorí ho jedia veľa v strave, majú tendenciu dožiťžiť sa zrelého veku.
 
Môže Kyselina hyalurónová napraviť anti-stármutie?
 
Vedci sa v poslednej dobe zamerali na možné prínosy proti starnutiu s kyselinou hyalurónovou, tiež známej ako HA. V príbehu s ​​názvom: "Obec dlhého starnutia“ Bola Kyselina Hyalurónová „Ako liek na Anti stárnutie". Dôraz bol kladený na dedinu v Japonsku s názvom Yuzuru Hara, kde ľudia zvyčajne žijú dlho a často majú dokonalú pleť do svojich 80 rokoch, alebo dokonca do svojich 90 rokov.
Viac ako 10 percent obyvateľov tejto dediny je starších ako 85rokov, čo je asi desaťkrát priemeru ľudí. Niektoré štúdie naznačujú, že dôvodom, prečo obyvatelia Yuzuru Hara, známej ako " Obec dlhého starnutia " žijú tak dlho a ich zdravý život je predovšetkým spôsobený tým, že miestna strava, ktorá je jedinečná pre obec predstavuje škrobovú zeleninu, ktorá je zvlášť bohatá na HA. V skutočnosti veľká farmaceutická spoločnosť v Japonsku začala s výskumom a vývojom tabletky ako doplnok stravy s obsahom HA. Keď sa skúšali prášky na jeden tisíc jedincov, okolo polovice z nich hlásili hladšiu pokožku, a dokonca aj lepší zrak. Kyselina hyalurónová sa tiež ukázala ako účinná v mazaní artritických kĺbov, ako ukázali niektoré štúdie pozitívne výsledky. Z injekciami do kĺbov kyseliny hyalurónovej, ktorá je súčasťou našich orgánov a mazivom je tekutina, ktorá môže oddialiť opotrebeniu kĺbu.
 
Ako Kyselina hyalurónová pôsobí?
 
Kyselina hyalurónová, ktorej je veľa v našom tele pri narodení, a jej hladina postupne ustupuje v priebehu veku. Toto zníženie hladiny HA môže byť veľkou časťou procesu starnutia, ktorý vidíme. Kyselina hyalurónová sa vyskytuje v hlbších vrstvách pokožky u nás známej ako derma a zdá sa, že pomáha udržať pokožku hladkú, pretože to je jej vlastnosťou - zadržiavanie vody. Kyselina hyaluronová tiež zrejme pomáha opraviť kožné rany a niektoré ďalšie problémy. Funkcia Kyseliny hyalurónovej je zmierňovať a mazať. Hyaluronan sa vyskytuje v celom tele v hojných množstvách na mnohých miestach u ľudí s problémami s dedičným spojivovým tkanivom, ako kĺby, srdcové chlopne a oči. Abnormalita Kyseliny hyalurónovej je že je spoločným menovateľom spojivového tkaniva. Zaujímavé je, že sú tiež bežné biochemické anomálie vo väčšine jednotlivých funkcií spojivového tkaniva, ako je prolaps mitrálnej chlopne, TMJ, osteoartritídy, a keratokonus.
 
 Prečo užívať kyselinu hyalurónovú?
 
Kyselina hyalurónová zdá sa že udržuje hladinu kolagénu. Za normálnych okolností, vyčerpanie kolagénov je všeobecne považované za hlavný faktor v meraní pleti, ako aj pružnosti pokožky, niečo, čo je často spájané s vizuálnym procesom stárnutia. Kyselina hyalurónová tvorí asi osemdesiat percent ľudského oka. Táto  skutočnosť, je prekvapujúca, pre niektorých ľudí. Jedná sa o druh tlmiča nárazov na sietnici, ktorý pomáha, zabrániť poraneniu oka. Nedávno zistili, že Kyselina hyalurónová bola považovaná za účinnú v ústnej forme, aj keď sa už dlho používa v injekciách do kĺbov. Kyselina hyalurónová sa používa experimentálne k oprave veľkej časti problémov nájdených v spojivovom tkanive, ako sú zlomeniny, očné poruchy, zlé hojenie rán a predčasne vráskavá koža. Bolo by veľmi logické, zvážiť možnosť, že kyselina hyalurónová sa snaží tieto problémy vyriešiť, pretože vady či nedostatok kyseliny hyalurónovej je to, čo spôsobuje na prvom mieste tieto problémy

 Máme za sebou sedem ročnú úspešnú spoluprácu s firmou BIOVEA.UK. Na našu firmu sa môžete spoľahnúť s dodávkami a informáciami na našich stránkach. Texty sú preklady originálov zo stránok materskej firmy, ktoré nepreháňajú vlastnosti daného produktu. Odporúčame Vám vyberať si produkt podľa uvedených vlastností.

 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Zloženie:

Veľkosť porcie:  1 kapsula 
Porcií v balení:  30 
Množstvo na jednu porciu: • hydrolyzovaný kolagén 
komplex 400 mg    (obsahujúce 40 mg kyselina hyaluronová, 
80 mg chondroitín sulfát a 260 mg hydrolyzovaného kolagénu 
typu II?),  
Ostatné zložky:  želatína, celulóza, oxid kremičitý, 
stearát horečnatý, ryžová múka.

Dávkovanie:

Vezmite jednu (1) kapsula denne s jedlom. 
Upozornenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s ošetrujúcim lekárom pred použitím tohto produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento produkt, ak bezpečnostný uzáver na fľaši je poškodený.

 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 

Fero
vyskúšal som to a je to naozaj dobré. 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky