Acai - chudnutie 4000mg 120 kapsúl - prirodne-lieciva BIOVEA Slovakia

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Acai - chudnutie 4000mg 120 kapsúl

Produkty
 

Acai berry 1000 mg 120 kapsúl BIOVEA. Acai berry môžte použiť aj na chudnutie je vynikajúci antioxidant a zdroj vitamínov. Acai berry urýchluje metabolizmus - chudnutie. Výživa z Amazonského pralesa. Najlacnejší certifikovaný antioxidant z Brazílie pre vaše zdravie! 120 kapsúl je dávka na 2 mesiace. Denná dávka je 1000 až 2000 mg, je odporúčaná farmaceutickými výrobcami. Pre chudnutie užívajte 20 min pred jedlom !!! Pre zvýšenie antioxidačného účinku pite veľa vody!!!

ACAI - lat. Euterpe oleracea - kvalita premium (bez kofeinu, bez čaju a iných prísad )
120 kapsúl 1000mg 4:1 = 4 000mg čistého produktu

len za 17,90 € !!! bežná cena (21,50 €) čistý extrakt!

Overené našimi odberateľmi.

Pri objednávke nad 39€ - doprava zdarma. V prípade že v objednávke zle zaškrtnete položku doprava - patriacu zľavu vám automaticky uplatníme!

plod
 

1512 / AKAI 1000mg 120 kapsúl

AKAI Bobuľa 1000mg 120 kapsúl
• Jedea z najviac výživných potravín vo svete
• Je silným zdrojom antioxidantov pre boj proti predčasnému starnutiu
• Pomáha podporiť kardiovaskulárne a tráviace zdravie
• Podporuje chudnutie
• Pochádza z dažďového pralesa

denná dávka 2x kapsula

Dostupné množstevné zľavy Dostupné množstevné zľavy
17.90 € Vložiť
skladom
 
 

Acai 1000mg 120 kapsúl - výživový doplnok.
( Výrobok má certifikát UVZ SR.
OHVBPKV/3292/...../Jo )

Acai - nutričná energia z dažďového pralesa Brazílie.
Pomáha pri:

            chudnutí
          
 metabolizme
          
 zlepšuje tráviaci trakt
          
 odstraňuje voľné radikály
          
 neutralizuje enzýmy
          
 chráni pred neurologickými chorobami
          
 bojuje proti ateroskleróze
          
 chráni integritu steny krvných ciev pred 

              poškodením
          
 chráni pred oxidáciou LDL
          
 chráni pred retinopatiou - (oslepnutie
)

 
 
inzercia a bazár
 
 

Čo je Acai? 

ACAI alebo ACAI Berry ( Berry = bobuľa ) - vždy sa jedná o jednu a tú istú plodinu!!!


Prehľad najsilnejších antioxidantov na svete. Graf znázorňuje, koľko toxínov vyplavia z tela. Jedná sa o 100g čerstvého ovocia čo je asi 1kapsula. Graf vydali ORAQ laboratória v Kalifornii.


ACAI - najlacnejších 120 kapsul 1000mg. Dávka na dva mesiace.
Bobuľa Acai rastie na palme v amazonskom dažďovom pralese. Bobuľa sa podobá obrej purpurovej čučoriedke. Aj napriek jej mnohým výhodám, nemôže sa jesť priamo. Bobule musia byť čerstvo zozbierané a spracované na kašu. Spôsobom vymrazovania vody sa získava prášok.  V Brazílii Acai explodovalo do hlavného prúdu potravín, ktorý sa rýchlo šíril po celej krajine. Niektorí Brazílčania ich zmrazujú a premiešajú so sirupom Guarana.


Ako Acai pracuje.

Acai sa nazýva super potravina z mnohých dôvodov. Bobuľa Acai prirodzene obsahuje veľké množstvo antioxidantov, vitamínu B1, B2, B3, vitamín E, vitamín C, fosfor, vápnik, draslík, vlákninu, Proteíny, rovnako ako dobré mastné kyseliny
.

Neuveriteľné množstvo antioxidantov v Acai nám pomôže cítiť sa mladšie a môže tiež znížiť zdravotné problémy, ako sú rakovina (prevencia). Výskum tiež ukázal, že antioxidanty môžu pomôcť regulovať hladinu cholesterolu v tele.

Acai má dve esenciálne mastné kyseliny známe ako
Omega 6 (kyselina linolová) a Omega 9 (kyselina olejová). Výskumy ukazujú, že Omega 6 pomáha znižovať LDL cholesterolu, ktorý poškodzuje vaše telo, zatiaľ čo s Omega 9 mastné kyseliny udržuje nižšiu hladinu LDL, HDL (dobrého cholesterolu) v krvi.
Acai ma vysokú hladinu antioxidantov, to je tiež faktor v udržiavaní srdcovo cievneho systému, čo je dôležité pre zlepšenie krvného obehu.

Tmavo purpurová farba Bobule je kvôli polyfenolickým zlúčeninám prítomných v bobule. Jedna z hlavných zlúčenín je predmetom výskumu a nazývajú sa anthokyaniny. Anthokyaníny sú skupinou flavonoidov široko distribuovaných v rastlinách a dávajú červenkastú alebo purpurovú farbu ovociu, ako sú černice, hrozno, maliny. V ďalšom výskume, ktorý sa vykonáva na anthokyaníne, sa nachádzajú ďalšie výhody.

Prečo Acai?

Chudnutie: Bobuľa Acai pomáha zvyšovať metabolizmus v tele a pomôže vám zbaviť sa kíl pri spaľovaní tukov vďaka vysokému obsahu mastných kyselín Omega-3 a Omega-6, ktoré telo nevyrába. Okrem toho bobuľa Acai má schopnosť kontrolovať chuť k jedlu vďaka vysokým obsahom vlákniny, ktorá potlačuje hlad. Pomáha tiež pri správnom pohybe potravy v zažívacom trakte. To vlastne pomáha eliminovať prebytok potravín v tele, namiesto toho, aby ho premieňal na tuk.

Zápal: Množstvo anthokyanínov pomáha neutralizovať enzýmy, ktoré ničia spojivové tkanivo. Ich antioxidačné kapacity bránia voľným radikálom poškodzovať spojivové tkanivá a môže pomôcť opraviť poškodené bielkoviny v krvnej cievnej stene.

• Nervový systém: Predchádzaním nitrácií tyrozínu , anthokyanínové vlastnosti v Acai pomáhajú chrániť pred neurologickými chorobami. Primárne anthokyaníny v Acai známe ako Cyanidin-3-glukosid sa zistilo, že prispeje k obráteniu vekovej súvislosti - neurologické deficity.

• Ateroskleróza: Schopnosť anthokyanov v oxidantoch, v sile prírody pomáha v boji proti ateroskleróze, dokonca aj v malých množstvách. Anthokyany účinne chránia pred oxidáciu LDL. Anthokyany chránia integritu vnútro telovej bunky, teda líniu steny krvných ciev a pomáhajú udržiavať micro-kapilárnu integritu.

Diabetes: Jedným z vážnych diabetických komplikácií je retinopatia, ktorá vo väčšine prípadov môže spôsobiť oslepnutie. Tento stav nastane, keď sa telo snaží opraviť úniky, cez poškodené kapiláry, ale robí tak tým, že produkuje mnoho abnormálnych proteínov. Ochrana Anthokyaninmi môže pomôcť zabrániť týmto kapilárnym únikom a pomáha v prevencii šírenia abnormálnych bielkovín.

Zdravie očí: Bobuľa Acai pomocou anthokyanínov tiež môže prispieť k zlepšeniu zraku radom mechanizmov. Nedávna Japonská štúdia zistila, že u 3/4 ľudí, ktorým sa podalo 50 mg anthokyanínov, sa lepšie prispôsobuje ten tmavý a mali menšiu únavu očí, než v skupine s placebom.


 Máme za sebou sedem ročnú úspešnú spoluprácu s firmou BIOVEA.UK. Na našu firmu sa môžete spoľahnúť s dodávkami a informáciami na našich stránkach. Texty sú preklady originálov zo stránok materskej firmy, ktoré nepreháňajú vlastnosti daného produktu. Odporúčame Vám vyberať si produkt podľa uvedených vlastností.

Antokyaníny  v Acai
O fyziologických účinkoch flavonoidov je dôležité vedieť, že pôsobia predovšetkým v zažívacom trakte a obehovom systéme. Inaktivujú voľné radikály, vo fosfolipidovej vrstve biomembrán inhibujú peroxidáciu lipidov, znižujú oxidačné poškodenie LDL, a tým aj riziko vzniku aterosklerózy. Zabraňujú agregácii trombocytov, znižujú tvorbu trombov (krvnýchzrazenín). Zvyšujú stabilitu cievnych stien. Bol potvrdený ich protinádorový účinok, napomáhajú regenerácii vitamínu E, zvyšujú hladinu vitamínu C a β-karoténu, znižujú hladinu sérových triglyceridov. Majú hepatoprotektívny účinok a taktiež zabraňujú nepriaznivému účinku slnečného žiarenia. Ovplyvňujú metabolizmus kyseliny arachidonovej a majú protizápalové účinky. Z dlhodobého hľadiska znižujú komplikácie v súvislosti s cukrovkou. Majú aj antivírové, antibakteriálne a protialergické účinky...Časté otázky.
ACAI a chudnutie - schudnem s Acai a čo mám pre to robiť ?
Acai je  vynikajúci antioxidant s podporou chudnutia. Treba si uvedomiť, že v prvom rade je potrebné telo zbaviť toxínov, ktoré telo denne produkuje. Užívajte Acai a pite pri tom veľa vody pre vyplavenie toxínov z tela. Po vyplavení toxínov, telo začne správne pracovať a nastaví sa správne metabolizmus. V tomto čase užívanie Acai podporuje spaľovanie tukov – a tým aj chudnutie. Potrebné je ale zosúladiť prísun a výdaj kalórii. Je potrebné vykonávať fyzickú činnosť.

V prípade že máte problémy so štítnou žľazou je isté že s Acai neschudnete.

Ako dlho tereba užívať Acai ?
Acai sme ako prvý doviezli pred siedmimi rokmi.  Za tie roky, čo dodávame Acai na trh nám nik neoznámil, že by mal niekto problémy s touto plodinou. Problém môže nastať len u ľudí, ktorí majú problém s trávením alebo reakciou imunitného systému na mliečnu bielkovinu.
Užívanie Acai je individuálne. Spočiatku odporúčame užiť aspoň 3 balenia t.j. dávka na 6 mesiacov. Potom môžete takú istú dobu vynechať užívanie. Pri užívaní v zásade platí jedno pravidlo, koľko mesiacov užívam, toľko mesiacov vynechám.


Značka Biovea dáva záruku, že sa jedná o kvalitný tovar...

Viac sa dozviete na našom Facebooku.

Acai BIOVEA. Zloženie 1000mg  v pomere 4:1 to je 4000mg nekoncentrovaného produktu. Najkvalitnejší produkt na trhu. Päť stupňová kontrola kvality a dlhé pôsobenie firmy na trhu hovorí za všetko. Na našich stránka sa nepridávajú vymyslené informácie, len za účelom predaja. Výrobca určuje dôsledky svojich výrobkov a zvýrazňuje len tie najdôležitejšie.

 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 
Zloženie:
Denná dávka:
 1 - 2 kapsule denne
Balenie : 120 kapsúl
Zloženie kapsuly: Acai 4:1 Extrakt: 1000mg 
Ostatné zložkyryžový prášok, oxid kremičitý, 
stearan horečnatý, obal kapslí.

Vegán produkt.
Dávkovanie:
Vezmite 1 kapsulu 2x denne s jedlom.
Pite dostatočné množstvo vody na vyplavenie toxínov.
Upozornenie:
Ak ste tehotná alebo dojčiaca, poraďte sa s lekárom
pred použitím tohto produktu. UCHOVÁVAJTE MIMO 
DOSAHU MALÝCH DETÍ. Skladujte v chladnom a suchom
mieste. Nepoužívajte tento výrobok v prípade, ak 
bezpečnostný uzáver na fľaši je rozbitý. Výživový 
doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. 
Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
 
 
______________________________________________________________________________________________________________

 
 
Zaujímavosti
Acai je druhý najsilnejší antioxidant na svete. Už po siedmich dňoch užívania naberáte silu a energiu. 
Acai zvyšuje metabolizmus tela a tým podporuje chudnutie. Podmienka je len taká, aby ste ho užívali pravidelne. Je to výživový doplnok, ktorý účinkuje pomaly ale zato účinne. 
 
 
Koncentrácia.
Acai v koncentrácii 4:1 1000mg na deň uznala Brazílska vláda pre farmaceutické účely.
 
 

.ORAQ Laboratory
ORAQ Laboratory Manuál je referenčná príručka pre personál FDA. Poskytuje pracovníkom FDA informácie o vnútorných postupov, ktoré možno použiť ako agentúra politiky pre testovanie spotrebných výrobkov, školenia pracovníkov laboratórií, písanie správ, bezpečnosť, výskum, revízie súkromných laboratórnych správ a súdnych výpoveďou. (Predtým: Laboratory Procedure Manual)

ORAQ - stupnica na ktorej sa merajú potraviny na antioxidačné účinky. ( T.j. koľko toxínov vám z tela dokážu vyplaviť.)


ORAQ hodnota superpotravín na 100g potraviny
.Štúdiou bolo dokázané že, denná tvorba toxínov z prijatých potravín a našou životosprávou, vytvoríme v našom tele za 5 000 bodov toxínov v ORAQ jednotkách. Denným prísunom ovocia a zeleniny vieme odbúrať toxíny v hodnote 1200 až 1750 ORAQ bodov. Zvyšok sa nám ukladá v našom tele. Veľkým nahromadením toxínov potom vznikajú rôzne choroby. Preto silné antioxidanty potrebuje každý. Raz za čas si treba telo vyčistiť tak, aby naše vnútorné orgány znovu začali správne pracovať. Z tohto dôvodu je potrebná aj rôznorodosť potravín. Naša životospráva je veľmi zlá. Zvykli sme si na určité potraviny, ovocie a zeleninu. Takýmto spôsobom môže dôjsť k tomu, že neiktové vitamíny, minerály, aminokyseliny nám chýbajú a niektorých máme prebytok. Najzdravší je príjem vitamínov a minerálov v prírodných potravinách, kde máme istotu, že ich telo všetky príjme.

Okrem toho, že pri správnej výžive môžeme schudnúť, odbúrame únavu a naberáme silu a energiu.

Nie je nič dôležitejšie pre náš správny život ako zbaviť telo toxínov.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky